Francouzská riviéra: Nice z Vídně od dubna do června
25.3.2024

Francouzská riviéra: Nice z Vídně od dubna do června

od 712

O této nabídce

Za nejlevnějšími letenkami na Francouzskou riviéru stojí klasicky aerolinka Wizz Air a nyní opět se svou nabídkou nezklame. Na jejích křídlech si zaletíte do Nice z Vídně za cenovku začínající na skvělých 712 Kč. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si budou muset nepatrně připlatit. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Termínů je k mání více než dost od dubna do června letošního roku. Dopřejte si dovolenou ve Francii například od 21. do 26. dubna. 

Zdarma máte v ceně letenky příruční zavazadlo o maximálních rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 107 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 755 Kč / směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud se rozhodnete strávit v jižní Francii několik dní, půjčte si auto v naší autopůjčovně. Perfektní kára vás vyjde od 1 026 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Před cestou do Francie se nemusíte zatěžovat žádnou zbytečnou byrokracií, jelikož očkování a negativní test nejsou pro vstup potřeba. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 712 Kč
Francouzská riviéra: Nice z Vídně od dubna do června

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)