Flexibilní letenky na Kanárské ostrovy: z Vídně na Tenerife
15.10.2020

Flexibilní letenky na Kanárské ostrovy: z Vídně na Tenerife

1 573

O této nabídce

Bez nutnosti absolvovat testování či karanténu v obou směrech můžete aktuálně letět na Kanárské ostrovy. Ty byly společně s Baleárskými ostrovy 5. října vyřazeny ze Seznamu rizikových zemí Ministerstva zdravotnictví. Toho můžete směle využít a zabrousit do rezervačního systému maďarského nízkonákladového dopravce Wizz Air, kde aktuálně ulovíte levné letenky na ostrov Tenerife. Ceny zpáteční letenek z vídeňského letiště Schwechat na Tenerife začínají na 1 163 Kč. Na ty nejnižší ceny přitom tradičně dosáhnou členové Wizz Air Discount Clubu. Pokud tímto členstvím nedisponujete a poletíte ve dvojici, bude se vám rentovat již při první cestě (+ následně po celý další rok).

Vhod jistě přijde i dnešní akce dopravce, který nabízí službu Wizz Air Flex s 50% slevou. Za příplatek 15 €/os. se tedy vaše letenky stanou flexibilními, což v současné, z pohledu cestování nejisté, době jistě přijde vhod. Flexibilní letenky z Vídně na Tenerife vás tedy suma sumárum vyjdou na 1 573 Kč.

Odlet / návrat do Vídně a byrokracie před cestou

Vzhledem k zařazení Prahy na „seznam rizikových oblastí“ musí také osoby přijíždějící na vídeňské letiště z Prahy cestu absolvovat bez přestávky. Po příletu do Vídně vyplníte tento formulář a budete přímo tranzitovat do České republiky (autem, vlakem, autobusem). Možnosti dopravy na / z vídeňského letiště Schwechat naleznete v našem průvodci letištěm.

Po provedení online check-inu je před odletem na Kanárské ostrovy ještě potřeba vyplnit tento online formulář.

Největší z Kanárských ostrovů

Tenerife, Kanárský ostrov známý také pod názvem Isla de la eterna primavera neboli ostrov věčného jara, vás zahalí svými slunečnými dny a hřejivým vánkem ze Sahary i během zimních měsíců. Zůstaňte na jihu a procházejte se po idylických plážích, zabořte holá chodidla do slaného písku. Vydejte se na sever za dobrodružstvím, bujnou zelenou krajinou, na jaře provoněnou kvítím. Tyto dva světy jsou od sebe vzdálené jen hodinku jízdy, tak nalaďte autorádio na kanárské hitovky a užijte si parádní roadtrip. Kochejte se gigantickými útesy Los Gigantes na západním pobřeží ostrova, zasypanými černým kamením sopečného původu, omývaným průzračnou oceánskou vodou. Voda v tomto období je snad příliš chladná na koupání, ale pohledy na ni a na zapadající slunce jsou nezapomenutelné jako nikdy jindy.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad & prosinec 2020
 • Příkladové termíny:
  • 7. – 14. 11. za 1 848 Kč (bez WDC 2 874 Kč)
  • 14. – 21. 11. za 1 574 Kč (bez WDC 2 121 Kč)
  • 21. – 28. 11. za 1 643 Kč (bez WDC 2 190 Kč)
  • 28. 11. – 4. 12. za 1 163 Kč (bez WDC 1 711 Kč)
  • 5. – 12. 12. za 1 643 Kč (bez WDC 2 190 Kč)
  • 12. – 22. 12. za 1 643 Kč (bez WDC 2 190 Kč
  • * u cen výše není započítán nákup služby Wizz Air Flex (+ 15 €/os.)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na ostrově Tenerife se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Tenerife se vám bude rozhodně hodit vlastní auťák. Zaručí vám maximálně svobodu a během svého pobytu díky němu stihnete poznat z ostrova maximum. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny, kde si určitě vyberete. Většina velkých autopůjčoven navíc nabízí bezplatné zrušení rezervace (pro případ cestovních komplikací)…

Náhled flexibilní letenky z Vídně na Tenerife za 1 573 Kč

Flexibilní letenky na Kanárské ostrovy: z Vídně na Tenerife


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)