Flexibilní letenky do Peru – Lima z Berlína
14.12.2021

Flexibilní letenky do Peru – Lima z Berlína

10 550

O této nabídce

Využijte výhodného tarifu aerolinky Air France a vydejte se objevovat jihoamerický stát Peru. Zpáteční letenky z Berlína do Limy ulovíte v rezervačním systému dopravce za velmi lákavou cenu 10 550 Kč. Základní tarif „Lite“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla a routing obsahuje jeden přestup v Paříži v obou směrech. Hlavní devízou této nabídky je, kromě ceny samozřejmě, i flexibilita letenek – ty lze bezplatně změnit nebo dokonce požádat o jejich refund.

Flexibilní letenky

Letecké společnosti Air France i KLM umožňují provést změnu nebo zrušení letenek zdarma (týká se všech letů naplánovaných do 30. června 2022). V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Peru

Před cestou do Peru je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě „turistické karty“.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Peru“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Peru, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“.

  • Rezervujte: nejlevněji přímo přes stránky Air France nebo snadno přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (velké & malé) s limitem 10 + 2 kg
  • Dostupnost: únor – červen 2022
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz objevovat Peru

Divoké Peru je přenádhernou zemí Jižní Ameriky, ve které se střídají neprostupné pralesy s vyprahlými pouštěmi a masivní Andy se svými bíle zasněženými vrcholky se táhnou pobřežím Tichého oceánu. Cuzco je plné historie i vstřícnosti a ruiny bájného inckého města Machu Piccu se noří z ranní mlhy, když vzduchem prostupuje tajemství. Vydejte se na proslulou Duhovou horu, a ještě dál, do neobjeveného Rudého údolí. Jeho neuvěřitelně červená zemina, člověkem neposkvrněná, se pere s pastelovou jemností solných jezírek Maras a kontrastuje se zelení záhadných kruhových teras v Moray. Tak na co ještě čekáte? Vemte krosnu, obujte pohory a vydejte se mezi lamy a alpaky!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Limy za 10 550 Kč

Flexibilní letenky do Peru – Lima z Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)