Flexibilní letenky do Kolumbie: z Berlína nebo Vídně do Bogoty
17.1.2022

Flexibilní letenky do Kolumbie: z Berlína nebo Vídně do Bogoty

10 423

O této nabídce

Stále dostupné jsou akční letenky do Kolumbie na křídlech aerolinky Air France. Nejlevnější zpáteční letenky do Bogoty pořídíte při odletu z Berlína, a to za 10 423 Kč. Máte-li blíže vídeňské letiště, není problém směřovat routing ani z Vídně – v tomto případě si připlatíte je drobně (v řádu stokorun). Základní tarif “ Light“ obsahuje pouze příruční zavazadlo a cestou do Kolumbie i zpět vás čeká jeden přestup v Paříži. Termíny jsou dostupné téměř po celou první polovinu letošního roku. Zaletět si do Kolumbie můžete klidně přes Velikonoce – v termínu od 7. do 19. dubna 2022.

Letecké společnosti Air France i KLM umožňují provést změnu nebo zrušení letenek zdarma (týká se všech letů naplánovaných do 30. června 2022). V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kolumbie

Za účelem cesty do Kolumbie je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kolumbii“.

Návraty do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kolumbie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

Tranzit přes Německo

Podmínky pro návrat do Německa, kam budete přilétat, se od těch českých aktuálně výrazně neliší. Vyplníte německý příjezdový formulář a předložíte doklad o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za dobrodružstvím do Kolumbie

Staňte se cestovatelskými pionýry a vydejte se poznat nepoznané. Kolumbie díky své pošramocené pověsti zůstává jednou z těch méně navštěvovaných zemí Jižní Ameriky, přesto toho tolik nabízí. Amazonský prales tady potkává oceán a oceán zase potkává poušť, krajina se vlní a výhledy do ní jsou nesmírně podmanivé a fotogenické. El Peñón de Guatapé se tyčí vysoko k nebi nad řekou, má duchovní hodnotu pro původní kmeny, zajisté ale i vám zůstane zarytý hluboko v srdci. Koloniální budovy s pestrobarevnou fasádou hrdě stojí v ulicích Bogoty a proslulá Cartagena je zas milionovým přístavem. Tak se přeneste do temperamentní Kolumbie a zakousněte se do jednoho z nejlahodnějších ovocí světa, do máslově vanilkové čerimojy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Bogoty za 10 423 Kč

Flexibilní letenky do Kolumbie: z Berlína nebo Vídně do Bogoty


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)