Finské Laponsko: z Prahy do Rovaniemi v prosinci a lednu
28.7.2023

Finské Laponsko: z Prahy do Rovaniemi v prosinci a lednu

4 916

O této nabídce

Vydejte se za Santou na samotný sever Finska! Díky aerolince Austrian Airlines ulovíte letenky z Prahy do Rovaniemi za 4 916 Kč s odbaveným zavazadlem. Po cestě vás čeká jeden přestup ve Vídni (VIE). Termíny jsou k mání od letošního prosince do ledna 2024, kdy předvánoční čas je nejlepší k návštěvě Santovy vesnice a zároveň vám vyrazí dech polární záře. O něco dráž (za 5 538 Kč) pořídíte termíny i v únoru 2024. Co takhle letět od 9. do 16. prosince?

Jak jsme již zmínili, na sever Finska si s sebou vezmete jedno odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu Austrian Airlines si vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Těšit se můžete i na občerstvení během letu.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za Santou a polární září do Laponska

Laponsko, to je zima ve své nejkrásnější podobě – taková, která vás okouzlí a která dovolí se zamilovat i těm, kteří toto roční období nikdy neměli v lásce. Zima totiž není jen depresivní, šedivé nebe, roztávající se sněhová „břečka“ a holé stromy kymácející se v neutuchajícím větru. Zima dokáže být také pohádkovou zasněženou krajinou, bruslením na zamrzlých jezerech, psím spřežením, výletem na sněžnicích, výbornou hřejivou večeří u plápolajícího krbu, vřelými lidmi, vánoční atmosférou a v neposlední řadě také úchvatnou podívanou v podobě polární záře. A přesně takovou – kouzelnou, jedinečnou a třpytivě bílou zimu najdete na úplném severu Finska, v malebném Laponsku.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Finska

Cesty do Finska jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Finsku“.

Náhled letenky z Prahy do Rovaniemi za 4 916 Kč
Finské Laponsko: z Prahy do Rovaniemi v prosinci a lednu

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)