Etihad Airways: z Mnichova na Maledivy během jara
17.4.2023

Etihad Airways: z Mnichova na Maledivy během jara

13 112

O této nabídce

Kromě levných letenek z Vídně do Jihoafrické republiky za 10 668 Kč můžete současnou promo akci letecké společnosti Etihad Airways využít také k nákupu zlevněných letenek z nedalekého Bavorska na rajské Maledivy! Zpáteční letenky z Mnichova do Malé pořídíte za 13 112 Kč! K dispozici je pestrá paleta termínů v nadcházejících týdnech (od druhé poloviny dubna do půlky června). Základní tarif navíc obsahuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla (max. 20 kg).

Za drobný příplatek lze také routing přes Abú Dhabí okořenit stopoverem v Perském zálivu. Stačí si v našem vyhledávači zvolit možnost „Více měst“, rozdělit zpáteční cestu jako „Malé – Abú Dhabí“ & „Abú Dhabí – Mnichov“ a na základě kalendáře níže vybrat vhodná data. Letenky na Maledivy se zastávkou v Abú Dhabí vyjdou na 13 602 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Na nádherné Maledivy

Malé divy mají Male – nejmenší hlavní město světa. Tím však výčet MALÉho končí! Zážitky, které si odsud odvezete, budou obrovské! Žádný strach o peněženku, ostrovy projedete i s batohem! Cenově nejpříznivější je Dhiffushi, součást atolu Kaafu, kde jsou pláže stejně úchvatné jako na místech dražších. Skvělé jídlo za příjemný peníz ochutnáte na Guraidhoo, kde jsou tři restaurace a těžko říct, ve které chutnají rybí speciality lépe! Kam za faunou? Na Fuvahmulah! Ten milují všichni ptáci z okolí a pod hladinou se tu prohání tolik druhů ryb, jako nikde jinde na Maledivách. A nikam nepospíchejte, poMALÉ tempo se k MALEDIVÁM hodí mnohem víc!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Maledivy za 13 112 Kč

Etihad Airways: z Mnichova na Maledivy během jara

Náhled letenky z Mnichova na Maledivy se zastávkou v Abú Dhabí za 13 602 Kč

Etihad Airways: z Mnichova na Maledivy během jara


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)