Egypt: z Prahy do Káhiry s odbaveným zavazadlem
25.11.2022

Egypt: z Prahy do Káhiry s odbaveným zavazadlem

5 071

O této nabídce

Jestli je dnes, v rámci „Black Friday“, nějaké promo skutečně zajímavé, má ho na svědomí řecký dopravce Aegean Airlines. Již odpoledne jsme vám přinesli ojedinělý tip na levné letenky z Prahy do Libanonu za 4 422 Kč a nyní budeme pokračovat. Ani napodruhé se při lovení v rezervačním systému řecké letecké společnosti nevzdálíme od Středozemního moře, jelikož náš další tip směruje do Egypta. Levné letenky z Prahy do hlavního města celé země, Káhiry, ulovíte v nabídce aerolinky za pěknou cenu 5 071 Kč! Základní tarif „Saver“ již navíc obsahuje i odbavené zavazadlo, tudíž můžete do Egypta vyrazit tzv. „v plné polní“.

Cestou do druhého nejlidnatějšího města Afriky i zpět do ČR vás čeká vždy jeden přestup v řeckých Athénách – lze přitom vybírat z kratších i delších layoverů, při nichž se vyplatí zajet si metrem na večeři a drink do centra města. Pokud se do Káhiry chystáte, tak nad touto nabídkou příliš dlouho nepřemýšlejte (akce platí do dnešní půlnoci). Akčních letenek přímo do Káhiry je jako šafránu a standardní cena se pohybuje nad hranicí 7 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Cestování do Egypta je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Káhiry za 5 071 Kč

Egypt: z Prahy do Káhiry s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)