Z Prahy do Libanonu: akční letenky do Bejrútu
25.11.2022

Z Prahy do Libanonu: akční letenky do Bejrútu

4 422

O této nabídce

Promo akci si na „Black Friday“ připravila také řecká aerolinka Aegean Airlines. V jejím rezervačním systému ulovíte např. akční letenky do Libanonu, které jsou dnes zlevněné skutečně znatelně. Zpáteční letenky z Prahy do hlavního města, Bejrútu, pořídíte za 4 422 Kč. Dostupné jsou termíny v lednu a únoru 2023. Základní tarif „Light“ obsahuje přepravu pouze příručního zavazadla s limitem 8 kg. Nicméně za příplatek á 15 € / směr je možné letenky zakoupit v tarifu „Comfort Flex“ (vč. odbaveného zavazadla á 23 kg). Pro úplnost dodáme, že v obou směrech vás čeká jeden přestup v Athénách. V některých případech je delší (cca 8 hodin) a snadno ho proto využijete také v rychlému odskoku do města.

Podmínky pro cestování

Cesta na Libanonu

Cestování do Libanonu je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Libanonu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Aegean nebo snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ 
 • Zavazadla: příruční zavazadlo á 8kg
 • Dostupnost: leden & únor 2023
 • Příkladové termíny:
  • 16. – 23. 1.
  • 23. – 30. 1.
  • 30. 1. – 6. 2.
  • 6. – 13. 2.
  • 13. – 20. 2.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz poznávat Libanon

Protnutím Blízkého východu a západního světa, střetem islámu a křesťanské víry, směsicí tradice a nového, moderního – tím vším je Libanon. I pro turisty v sobě mísí více – památky a stará města s panenskou přírodou, písečné pobřeží omývané Středozemním mořem a lyžování – ač by to čekal málokdo. Navštivte hlavní město Bejrút, jeho nádherné mešity i moderní tvář, zajděte na nákupy, ochutnejte výtečnou libanonskou kuchyni – jemný hummus zdobený piniovými oříšky, tabbouleh, pampeliškový salát a sladkou baklavu. Poznejte fascinující historii města Byblos a Týros, dnešní Súr, projděte svatým údolím Kadíša. Smlouvejte na súku, tržišti, města Tripolis. Libanon vás zkrátka chytne.

Moc hezkého průvodce Libanonem naleznete na stránkách cestovatelské dvojice „Broken Navigation“.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bejrútu za 4 422 Kč

Z Prahy do Libanonu: akční letenky do Bejrútu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)