Egypt: přímé lety z Budapešti do Káhiry během září a října
7.7.2024

Egypt: přímé lety z Budapešti do Káhiry během září a října

1 584

O této nabídce

Nejlevnější letenky do Egypta? Ty ulovíš v rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Káhiry (SPX) pořídíš za ceny od 1 584 Kč. Nejnižší ceny tradičně platí pro členy WDC, zatímco ostatní cestovatelé za letenky zaplatí cca 2 000 Kč. Cílovým letištěm se stane nový přístav „Sphinx“ nacházející se západně od egyptské metropole. Jeho devízou je blízkost pyramidového komplexu v Gíze jakožto jednoho z hlavních turistických lákadel ve městě. Letenky za anoncované ceny jsou dostupné v termínech během září a první poloviny října. Létá se dvakrát týdně – pondělí + pátek ve večerních hodinách /směr do Egypta) a úterý + sobotu brzy ráno (ve směru do Evropy).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíš-li ve dvojici, pak se ti tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budeš moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný  průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Káhiry za 1 584 Kč

Egypt: přímé lety z Budapešti do Káhiry během září a října


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)