Dubnové Chorvatsko: z Prahy do Zadaru
8.3.2022

Dubnové Chorvatsko: z Prahy do Zadaru

398

O této nabídce

V rezervačním systému irské nízkonákladové aerolinky Ryanair se dnes objevily ultra levné letenky do Chorvatska. Zpáteční letenky z Prahy do Zadaru pořídíte v dubnových termínech za skvělou cenu 398 Kč. Dopravce provoz na lince obnoví s příchodem letního letového řádu (od 28. března) a z Prahy do Zadaru bude létat 3× týdně (úterý, čtvrtek, sobota). Doslova za čtyři stokoruny si k Jadranu můžete zaletět jen na dvoudenní otočku nebo klidně na celý týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Před cestou do Chorvatska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 398 Kč

Dubnové Chorvatsko: z Prahy do Zadaru


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)