Dubnové Bulharsko: z Prahy do Varny za hubičku
15.3.2023

Dubnové Bulharsko: z Prahy do Varny za hubičku

od 526

O této nabídce

Nechť zpozorní cestovatelé, kteří ještě nemají plány na Velikonoce, a nebo ti, kteří by si chtěli udělat týdenní poznávačku Bulharska. Aerolinka Wizz Air totiž přidala čtvrteční rotace na lince z Prahy do bulharské Varny. Zpáteční letenky jsou nyní k mání za hubičku v porovnání s ostatními termíny do této destinace. Například odlet 20. a návrat 27. dubna vychází na 526 Kč a velikonoční termín od 6. do 13. dubna pořídíte za 790 Kč. Všechny termíny jsme pro vás vypsali níže, stačí si jen vybrat. Jak již byli zmíněno, nejlevnější letenky seženete na čtvrtečních rotacích. Týdenní pobyt v Bulharsku během dubna je jako stvořený pro půjčení auta a poznávačkou této země.

Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu. Členství doporučujeme zakoupit, cestujete-li ve dvojici nebo létáte s Wizz Airem často. Ostatní si budou muset za letenky pár stovek připlatit.

Zdarma si na palubu Wizz Airu můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příručák o velikosti 55 × 40 × 23 cm si můžete pořídit v rámci služby Wizz Priority, která vás vyjde na 835 Kč v obou směrech. Odbavené zavazadlo o hmotnosti do 10 kg vás vyjde na 920 za zpáteční letenku.

Podmínky pro cestování

Cesty do Bulharska

Pro vstup do Bulharska nejsou třeba žádné speciální dokumenty ani test či očkování. Stačí se tedy sbalit a vyrazit. Všechny aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za poznáním do dubnové Varny

Letíte do Varny? Tohle město vás jistojistě překvapí a jeho okolí jakbysmet! Pusťte se za hranice města, ať spatříte červené skály mysu Kaliakra tyčícího se vysoko nad tryskově zbarveným mořem a projdete branou, která tu zbyla po pevnosti Tirisis. V Rodopském pohoří staňte tváří v tvář ruským Matrjoškám – pětimetrovým skalním útvarům, co tyhle panenky připomínají. Neprohloupíte, vydáte-li se do starého města Balčik vybudovaného na pískovcových terasách ze zářícího bílého kamene a navštívíte tu orientální letohrádek rumunské královny Marie nebo francouzský park s neuvěřitelně bohatou botanickou zahradou. A pláže Zlatých písků či Čajky? To je přece klasika, kterou nelze při kroužení kolem Varny vynechat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Týdenní dovolená v jarním Bulharsku je jako stvořená pro roadtrip. Ideální vůz na vaší dovolenou naleznete klasicky v naší autopůjčovně. Půjčení menšího, ale úplně dostačujícího, auta na týden v dubnu vás vyjde na 5 213 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Varny za 526 Kč.
Dubnové Bulharsko: z Prahy do Varny za hubičku

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)