Dominikánská republika: Punta Cana z Prahy za skvělou cenu
18.6.2021

Dominikánská republika: Punta Cana z Prahy za skvělou cenu

11 423

O této nabídce

Portugalský národní dopravce TAP Air Portugal oznámil spuštění nové dálkové linky z Lisabonu do letoviska Punta Cana nacházejícího se na východním pobřeží Dominikánské republiky. Nová linka začne být provozována v prosinci letošního roku a její obsluhu budou zajišťovat moderní širokotrupé letouny Airbus A330-900neo. Z Lisabonu do Punta Cany se bude létat 2× týdně (středa a sobota). Let do Karibiku potrvá 9 hodin a 20 minut, zatímco návrat pouze 6 hodin a 30 minut.

Nová linka z Lisabonu do Punta Cany je samozřejmě poměrně zajímavá i pro české cestovatele, a to díky solidní nabídce navazujících letů z Prahy do Lisabonu. Zpáteční letenky z Prahy do Dominikánské republiky nyní pořídíte z akční cenu 11 423 Kč! Levné letenky v tarifu „Discount“ (v ceně příruční zavazadlo + občerstvení na palubě) jsou dostupné na několik termínů od prosince 2021 do února 2022. Potěšují je jistě i benevolentní změnová politika dopravce, který umožňuje provést jednu změnu letenky zdarma, a to až do 3 dnů před plánovaným datem prvního letu (doplácíte „pouze“ rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou).

PS: U TAPu nyní ulovíte také skvělé letenky z Prahy do mexického Cancúnu za 9 638 Kč.

Podmínky pro cestování

Ke vstupu na území Dominikánské republiky není třeba žádných testů před cestou ani očkovacích certifikátů. Jedinou podmínkou je vyplněný zdravotnický formulář, který je třeba vyplnit před vstupem do země i jejím opuštěním.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dominikánská republika, stejně jako téměř všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Nicméně do zimních měsíců zbývá dost času a podmínky návratů do ČR se jistě ještě několikrát změní. Dá se předpokládat, že s dokončeným očkováním vás žádné extra náležitosti čekat nebudou.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: prosinec 2021 – únor 2022
  • Příkladové termíny:
    • 11. – 18. 12. za 11 423 Kč
    • 8. – 19. 1. za 11 423 Kč
    • 12. – 23. 2. za 11 423 Kč

Punta Cana je to pravé!

Hledáte tu exotiku z pohlednic, z až kýčovitě přenádherných scenérií, se zlatavými plážemi zdobenými červenými hvězdicemi, s kokosovými palmami naklánějícími se nad tyrkysovou hladinu moře? Punta Cana je krásnější než z pohlednic. Moře šumí a z palem se vám do rukou odevzdává slaďoučké ovoce, příroda je nedotčená, taková, jakou jí Bůh vytvořil. Písek pláží je tak měkoučký a hebký, vnímejte Punta Canu všemi smysly. Nebem poletují barevní papoušci a vzduch voní čerstvě praženou kávou a sametově jemnou čokoládou, chuť je naprosto nepopsatelná. Poznejte ráj na zemi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Punta Caně i kdekoliv jinde v Dominikánské republice se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, případně s rezervací počkat do podzimních měsíců.

Náhled letenky z Prahy do Punta Cany za 11 423 Kč

Dominikánská republika: Punta Cana z Prahy za skvělou cenu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)