Mexiko: z Prahy do Cancúnu nejen za nádhernými plážemi
17.6.2021

Mexiko: z Prahy do Cancúnu nejen za nádhernými plážemi

9 638

O této nabídce

Letenky z Prahy do Cancúnu se objevily v rezervačním systému portugalské aerolinky TAP Portugal za mimořádně lákavou cenu. Zpáteční letenky z Prahy do tohoto populárního mexického letoviska ležícího na břehu Karibského moře pořídíte za 9 638 Kč. Termíny jsou dostupné od listopadu letošního roku do března toho nadcházejícího a sesumírované je naleznete v našem kalendáři (nejlevnější nákup ovšem provedete přímo na webu dopravce). Základní tarif „Discount“ obsahuje příruční zavazadlo a v rámci routingu vás v obou směrech čeká jeden přestup v Lisabonu.

Hurá do Cancúnu

Cancún je jinou tváří Mexika. Daleko od stinné stránky téhle barevné země dává na odiv své sněhově bílé pláže, tyrkysové moře a dechberoucí podvodní svět. Luxusní hotelové resorty hýčkají své hosty, pulzující noční život utichá až se svítáním. Slunce opaluje vystavená těla do čokoládových odstínů a na obzoru se se míhají hřbetní ploutve delfínů. Pod hladinou kontrastují a zároveň se doplňují zdobné korály a umění v podobě stovek soch, stačí se potopit a poddat se té kráse. Vnitrozemí je poseto nádhernými cenoty, mexickými klenoty, krasovými jeskyněmi zatopenými průzračnou vodou. Pronikající paprsky slunce v nich vytváří tajemnou atmosféru, koupel v nich vás okouzlí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: listopad 2021 – březen 2022
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit online vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 není vyžadován. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu Velvyslanectví ČR v Mexico City.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mexiko, stejně jako téměř všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Nicméně do podzimních měsíců zbývá dost času a podmínky návratů do ČR se jistě ještě několikrát změní. Dá se předpokládat, že s dokončeným očkováním vás žádné extra náležitosti čekat nebudou.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Cancúnu i kdekoliv jinde na území Mexika se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud nechcete strávit celou dovolenou na jednom místě, bude půjčení vlastní káry v Mexiku tou ideální volbou. Mrkněte se do naší autopůjčovny a road-trip nabere reálné obrysy…

Náhled letenky z Prahy do Cancúnu za 9 638 Kč

Mexiko: z Prahy do Cancúnu nejen za nádhernými plážemi


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)