Dominikána: Punta Cana z Berlína v hlavní sezoně
4.8.2021

Dominikána: Punta Cana z Berlína v hlavní sezoně

10 746

O této nabídce

Naplánujte si zimní dovolenou s předstihem. V nabídce letecké společnosti Air France nyní ulovíte letenky do Dominikánské republiky za skutečně parádní cenu. Zpáteční letenky z Berlína do letoviska Punta Cana za 10 746 Kč. Základní tarif „Light“ sice obsahuje pouze příruční zavazadlo, ale to vám během výletování po tomto karibském ostrově bohatě postačí. Routing vás v obou směrech povede přes pařížské letiště Charlese de Gaulla, kde na vás ve vybraných termínech čekají příjemné přestupy. Letenky jsou dostupné na termíny od října letošního roku prakticky až do závěru zimy (březen 2022) a jejich přehled naleznete přehledně sesumírovaný v našem kalendáři.

PS: Akční letenky do Dominikánské republiky jsou dostupné také na odletech z Mnichova. Levné letenky na trase Mnichov – Punta Cana naleznete v tomto kalendáři. 

Letecká společnost Air France umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit (platí pouze pro lety plánované do konce kalendářního roku 2021), přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Ke vstupu na území Dominikánské republiky není třeba žádných testů před cestou ani očkovacích certifikátů. Jedinou podmínkou je vyplněný zdravotnický formulář, který je třeba vyplnit před vstupem do země i jejím opuštěním.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dominikánská republika, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Dominikána a Punta Cana

Hledáte tu exotiku z pohlednic, z až kýčovitě přenádherných scenérií, se zlatavými plážemi zdobenými červenými hvězdicemi, s kokosovými palmami naklánějícími se nad tyrkysovou hladinu moře? Punta Cana je krásnější než z pohlednic. Moře šumí a z palem se vám do rukou odevzdává slaďoučké ovoce, příroda je nedotčená, taková, jakou jí Bůh vytvořil. Písek pláží je tak měkoučký a hebký, vnímejte Punta Canu všemi smysly. Nebem poletují barevní papoušci a vzduch voní čerstvě praženou kávou a sametově jemnou čokoládou, chuť je naprosto nepopsatelná. Poznejte ráj na zemi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Punta Caně i kdekoliv jinde v Dominikánské republice se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, případně s rezervací počkat do podzimních měsíců.

Náhled letenky z Berlína do Punta Cany za 10 764 Kč

Dominikána: Punta Cana z Berlína v hlavní sezoně


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)