Do vyhřátého Miami během zimy a jara z Prahy
21.7.2020

Do vyhřátého Miami během zimy a jara z Prahy

7 997

O této nabídce

Vydejte se v zimních a jarních měsících na prosluněnou Floridu. Akční letenky z Prahy do Miami s portugalskou aerolinkou TAP Portugal můžete ulovíte již za 7 997 Kč. V našem kalendáři naleznete spoustu termínů od ledna po květen 2021. Letenky můžete také nakombinovat například s denním přestupem v Lisabonu (viz náhled) a okořenit si tak dovolenou ještě o návštěvu této překrásnou evropské metropole.

Proč navštívit Miami?

Mi ami(go) – tenhle název určitě nevznikl náhodou. Nejen, že se v Miami kromě angličtiny všude domluvíte španělsky, ale i proto, že Miami se stane vaším opravdovým přítelem. Navštivte Wynwood a nechte se okouzlit místními streetovými umělci a jejich obřími graffiti. Centrum města si prohlédněte z nadzemky, která tu pendluje zcela zdarma, ale pozor – na Miami Beach vás bohužel neodveze! Tam se za nočním životem sjíždějí lidé z celé Floridy, tak si ji nenechte ujít! Únavu pak lze zahnat na basketbalovém zápase domácích Heat, jehož atmosféra dostane i zapřisáhlé sportovní „nefanoušky“. Váš nový přítel je zkrátka pěkné kvítko!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 x 40 x 20 cm & 8 kg + 40 x 30 x 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: leden – květen 2021
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

S rezervací ubytování není třeba spěchat, neboť koronavirová situace v USA není ještě plně pod kontrolou. Raději doporučujeme sledovat vývoj místní situace a až nadejde vhodná doba, střechu nad hlavou jednoduše naleznete na portálech Booking, Hotels. com či AirBnB.

Víza

Pro vstup na území Spojených států amerických je zapotřebí elektronická registrace ESTA. Jak formalitu jednoduše a rychle vyřešit, naleznete v našem praktickém návodu.

Autopůjčovna

Floridu si bez diskuse nejlépe užijete se zapůjčenou károu, díky které se stanete flexibilními a časově úspornějšími. Přehled všech dostupných aut naleznete v naší autopůjčovně, avšak doporučujeme, stejně jako u ubytování, s rezervací ještě pár týdnů počkat.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Miami za 7 997 Kč

Do vyhřátého Miami během zimy a jara z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)