Do Thajska bez restrikcí: letenky do Bangkoku
28.9.2022

Do Thajska bez restrikcí: letenky do Bangkoku

9 313

O této nabídce

Již tuto sobotu, 1. října 2022, dojde ke zrušení vstupních podmínek do Thajska! Do jedné z turisticky nejoblíbenějších destinací v jihovýchodní Asii tak bude možné svobodně cestovat po více než dvou letech. U této příležitosti se hodí připomenout stále validní nabídku letecké společnosti Saudia, u níž ulovíte open-jaw letenky do Bangkoku (odlet z Vídně a návrat do Mnichova) za skvělou cenu 9 313 Kč.

Cestou do Thajska i zpět cestovatele čeká jeden klidný přestup na moderním letišti v Džiddě. Vybírat můžete z bohaté nabídky termínů od května až do července (několik jich je za inzerovanou cenu k mání také v druhé polovině března a dubna). Opět jsme pro vás připravili přehledné kalendáře, v nichž naleznete všechny dostupné termíny přehledně sesumírované.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Thajské království od 1. října 2022 definitivně ruší všechny vstupní podmínky zavedené v souvislosti s pandemií nemoci „COVID-19“. Nově se tedy do Thajska cestuje bez negativního testu / očkovacího certifikátu. Přehled aktuálních opatření a pravidel pro cestování naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku a návratem do Mnichova za 9 313 Kč

Do Thajska bez restrikcí: letenky do Bangkoku


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)