Do Thajska: Bangkok z Vídně na mnoho termínů
28.7.2022

Do Thajska: Bangkok z Vídně na mnoho termínů

9 366

O této nabídce

Ceny letenek do Thajska, potažmo celé jihovýchodní Asie, v poslední době nepěkně vyletěly nahoru. Standardně se nyní pohybují kolem 17 tisíc Kč a výše, a proto můžeme každou nabídku podobnou této od Saudia Airlines považovat za velmi lákavé zboží. Saúdskoarabský národní dopravce do svého rezervačního systému nahrál akční tarif na zpáteční letenky z Vídně do Bangkoku, které pořídíte za 12 995 Kč. Hlavní výhodou je především odbavené zavazadlo v základní ceně letenky. Potěší také široký výběr dostupných termínů od října letošního roku prakticky až do léta 2023. Pro úplnost dodáme, že vás v obou směrech čeká jeden klidný přestup v Džiddě.

EDIT: V případě kombinace s odletem z Vídně a návratem do Frankfurtu se navíc dostanete na ještě lákavější cenu – 9 366 Kč! Z hesenské metropole se pak dostanete do Prahy snadno nočními autobusy společností Flixbus nebo RegioJet. Ceny jednosměrných jízdenek startuj na 650 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Podmínky pro cestování je nutné brát s rezervou, neboť do zimních měsíců zbývá relativně dlouhá doba. Doufejme, že zpřísňovat se znovu nebude a restrikce budou maximálně ubývat.

Aktuálně pro cestu do Thajského království potřebujete negativní PCR test nebo očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas). Povinné je také stažení aplikace MorChana.

Kompletní podmínky, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Thajska!

Thajsko snad ani nepotřebuje představení, vždyť ty bělostné pláže, deštné pralesy, pokorně skloněné kokosové palmy a vznešené buddhistické chrámy z pohlednic a filmů každý zná. Věděli jste ale, kolik života místní džungle skrývají? Viděli jste už na vlastní oči divoké tygry a roztomilé gibony? Byli jste někdy poctěni pohostinností nesmírně hodných Thajců? Věděli jste, že jsou tam sloni posvátní? Tak poctěte svou návštěvou „zemi úsměvů“ a žár tropů, přičichněte k vůni tržišť a ochutnejte místní kuchyni.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku a návratem do Frankfurtu za 9 366 Kč
Do Thajska: Bangkok z Vídně na mnoho termínů
Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 12 995 Kč

Do Thajska: Bangkok z Vídně na mnoho termínů


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)