Exotické Maledivy z Prahy s Qatar Airways
8.9.2021

Exotické Maledivy z Prahy s Qatar Airways

14 249

O této nabídce

Láká-li vás výlet na Maledivy z Prahy? Pak byste měli své zraky zaměřit na aktuální velmi hezkou promo akci prémiové letecké společnosti Qatar Airways, která nabízí letenky z Prahy na Maledivy za 14 295 Kč. Na exotické souostroví v Indickém oceánu se můžete vypravit od října letošního roku do března toho nacházejícího, přičemž nejvíce termínů je dostupných během listopadu a posléze během ledna a března. Jejich kompletní přehled naleznete hezky sesumírovaný v našem kalendáři.

Akce platí do 13. září. Základní tarif obsahuje odbavené zavazadlo s limitem 25 kg i občerstvení na všech letech. V obou směrech vás čeká jeden přestup na moderním letišti v katarském Dauhá (DOH).

PS: Levné letenky na Maledivy z Prahy nabízí také Flydubai za 13 944 Kč a Turkish Airlines za 14 389 Kč.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Malediv je nutné prokázat se negativní PCR testem na COVID-19 (ne starším 96 hodin) a vyplnit tento online vstupní formulář. Test nemusí předkládat děti mladší 1 roku.  Aktuální podmínky pro vstup na Maledivy sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Dillí a na webu maledivského ministerstva cestovního ruchu. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Maledivy, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“. Výraznou výhodu mají při návratu kompletně očkovaní cestovatelé a osoby, které prodělaly nemoc COVID-19 v uplynulých 6 měsících.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč si zaletět právě na Maledivy?

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Maledivách se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Maledivy za 14 249 Kč

Exotické Maledivy z Prahy s Qatar Airways


Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)