Do Soulu z Káhiry v business class
2.3.2023

Do Soulu z Káhiry v business class

11 365

O této nabídce

Pro opravdové fajnšmekry tu máme luxusní cenovku u aerolinky Saudia Airlines. Jedná se o letenky do jihokorejského Soulu v Business třídě za 11 635 Kč s přestupem v Rijádu. Ovšem pozor, odlety jsou možné pouze z egyptské Káhiry a dostupné jsou během dubna. Přískoky z Prahy a okolních letišť najdete jednoduše v našem vyhledávači a počítejte s příplatkem přibližně 6 – 10 tisíc (záleží na odletovém letišti a zda se jedná o přímý let). Každopádně se i s tímto příplatkem jedná o velmi krásnou cenu za let v businessu. Přískoky ale nekupujte hned, dejte tomu pár dní. 🙂

S sebou si můžete vzít dvě odbavená zavazadla do 32 kg/ks a kabinové zavazadlo o rozměrech 55cm × 35cm × 25cm. V business třídě se můžete těšit na komfortní sedačky a prvotřídní servis.

Podmínky pro cestování

Cesty do Jižní Koreje

Pro vstup do Jižní Korey již nejsou nutné žádné koronavirové podmínky (s výjimkou cest na ostrov Čedžu). Pro při letu do Seoulu tudíž nepotřebujete očkování, test ani formulář. Pro více informací navštivte naši stránku „Koronavirus v Koreji“.

Pro vstup na jihokorejské území však potřebujete vízum, které si můžete zřídit online na této stránce a jeho cena je přibližně 180 Kč.

Cesty do Egypta: pro cesty do Egypta také neplatí žádné koronavirové podmínky. Aktuální opatření najdete klasicky na našich stránkách „Koronavirus v Egyptě“.  Pro vstup však také potřebujete vízum, které lze získat po příletu do Egypta a jeho cena je 25 USD.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Soul – město jako žádné jiné

Soul je supermoderní metropolí a totálně crazy místem, kde neuvěříte vlastním očím. Je městem budoucnosti, pojem hi-tech tu dostává úplně nové rozměry. Futuristická architektura dává Soulu asymetrické mosty a křivé mrakodrapy, v nočních hodinách osvícené bláznivou změtí neonů. Po chodnících se prochází chlapci s neuvěřitelnými účesy, dívky nosí umělá kočičí ouška a erotická škrtidla. Do toho hudba K-Popu a tématické kavárny s dortíky ve tvaru Hello Kitty, a fantastická korejská gastronomie! Ochutnejte tradiční a velmi pikantní kimchi a různé mořské živočichy precizně upravené na BBQ. Navštivte město nejšílenějších snů! (nebo snad nočních můr?)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Káhiry do Soulu v business třídě za 11 635 Kč
Do Soulu z Káhiry v business class

Bude se hodit

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)