Do portugalského Algarve z Vídně nejen za surfingem
21.2.2020

Do portugalského Algarve z Vídně nejen za surfingem

800

O této nabídce

Nejjižnější portugalský region Algarve je rájem nejen pro surfaře. Využijte aktuální nabídky letecké společnosti Lauda (by Ryanair) a zaleťte si z Vídně do největšího města regionu Algarve, Fara. Nejlevnější zpáteční letenky pořídíte v druhé polovině dubna za krásnou cenu 800 Kč. Další termíny od března do června jsou o něco dražší, nicméně i ceny o pár stokorun převyšující hranici jedné tisícikoruny jsou stále velmi příjemné. Portugalské Algarve totiž za návštěvu rozhodně stojí a v jarních měsících se zde nebudete „mačkat“ s davy dalších turistů.

A jak se jednoduše dostat na vídeňské letiště se dočtete v našem přehledném článku anebo průvodci letištěm.

Proč zrovna na jih Portugalska?

Zlatavé břehy omývané drsnými vodami Atlantiku vábí surfaře z celého světa, mezitím co žár tropů nenechá chladným žádného cestovatele. Vydejte se pobřežní stezkou od poustevny Nossa Senhora da Rocha nad rozeklanými útesy okrových tónů až k oblíbené Praia da Marinha, nebo zakotvěte na jedné ze stovek tajných pláží. Sluncem políbené Faro má svůj Opuštěný ostrov (a na něm výbornou restauraci!) a Albufeira zase pulzuje nočním životem. Na možná až kýčovitý západ slunce koukejte z majáku “na konci světa” na mysu svatého Vincenta.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: 
 • Příkladové termíny:
  • 15. – 19. 3. za 1 441 Kč (neděle – čtvrtek)
  • 29. 3. – 2. 4. 1 457 Kč (neděle – čtvrtek)
  • 16. – 22. 4. za 1 214 Kč (čtvrtek – středa)
  • 23. – 29. 4. za 800 Kč (čtvrtek – středa)
  • 30. 4. – 6. 5. za 1 315 Kč (čtvrtek – středa)
  • 3. – 10. 6. za 1 670 Kč (středa – středa)

Ubytování

Přímo v největším městě regionu Algarve, Faro, kam na palubě okřídleného stroje přiletíte, se ubytujte v tomto jednoduchém Pousada de Juventude za 484 Kč/os./noc včetně snídaně. Pohodovou volbou bude i tento Guesthouse do Largo za 647 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně. Další bydla nejen ve Faru hledejte tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem pro poznávání celé oblasti Algarve  a třeba i výlet do Lisabonu určitě bude vlastní kára. Mrkněte se na možnosti půjčení auťáku přímo na letišti  v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Fara za 800 Kč

Do portugalského Algarve z Vídně nejen za surfingem

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)