Do polského Gdaňsku z Prahy nejen na prodloužené víkendy
9.11.2023

Do polského Gdaňsku z Prahy nejen na prodloužené víkendy

od 1 010

O této nabídce

Sever Polska je neprávem opomíjenou destinací, která vás jistě překvapí. S levnými letenkami do Gdaňsku z Prahy během ledna přichází aerolinka Ryanair. Díky ní ulovíte zpáteční letenky od 1 010 Kč, a to v termínu od 4. do 6. ledna. Další termíny pořídíte o pár korun dráž a k mání je také výlet přes Silvestr a Nový rok. Sobotní a pondělní rotace svádí k pohodovému prodlouženému víkendu v Gdaňsku.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla, jehož rozměry jsou maximálně 40 × 25 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 147 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 295 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na prodloužený víkend do Gdaňsku

Polské město Gdaňsk se pyšní předválečnou duší a krásnou architekturou, symbolizuje bohatství a ztělesňuje svobodu. Kostely a měšťanské domy se zdobenými štíty se ve dne odráží od vodní hladiny, v noci do ní kreslí barevnými světly. V nedalekých Sopotech stojí Krzywy domek neboli Křivý dům, jakýsi opilý příbuzný našeho českého Tančícího domu. Polsko je také skvělým místem pro gastroturistiku, tak si pořádně nacpěte břicha knedlíky a pirohy a zapijte je poctivou zubrówkou.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Láká vás prozkoumat více než jen Gdaňsk? Tak to vám přijde vhod půjčené auto. Ideální káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde během ledna od 300 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Polska

Do Polska je možné cestovat zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Polsku“.

Náhled letenky z Prahy do Gdaňsku za 1 010 Kč
Do polského Gdaňsku z Prahy nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Gdaňsk (GDN)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)