Do podzimní Pisy z Prahy
27.8.2023

Do podzimní Pisy z Prahy

od 1 273

O této nabídce

Neseďte doma a vydejte se na podzimní návštěvu malebného Toskánska. Letenky do italské Pisy z Prahy nabízí tradičně aerolinka Ryanair za fajn ceny. Ty začínají na 1 273 Kč, například v termínu od 30. října do 4. listopadu. Dostupnost připadá na celý říjen a listopad letošního roku.

V ceně nejlevnějšího tarifu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 528 Kč za směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 359 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do malebného Toskánska

Vychutnejte si skvostné historické památky, upravenou, uhlazenou krajinu, skleničku či dvě vyhlášeného toskánského vína a lahodnou kuchyni. Region Toskánsko je kulturním srdcem Itálie, snem každého požitkáře a synonymem krásy. Florencie, kolébka renesance, vám dopřeje uměleckou osvětu. Vyfoťte se se šikmou věží v Pise, ochutnejte pravou italskou pizzu. Poctěte svou návštěvou Sienu a její úchvatné náměstí Piazza del Campo, dejte si krémovou zmrzlinu. Spojte nádheru architektury s chutí červeného ve městečku Montepulciano. Co ale dělá Toskánsko Toskánskem jsou především malebné kopečky, opravdu jak malované, s alejemi štíhlých cypřišů a se stříbřitými olivovými háji, zalité zlatým světlem při východu slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezůstávejte pouze v Pise, ale půjčte si auto a vydejte se na roadtrip do Toskánsku. Ideální káru si snadno zarezervujete přes naši autopůjčovnu, kde vás půjčovné vyjde od 468 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cesty do Itálie jsou již zcela volné a bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Pisy za 1 273 Kč
Do podzimní Pisy z Prahy

Bude se hodit

Letiště Pisa (PSA)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)