Do Paříže z Prahy na podzimní termíny
17.10.2023

Do Paříže z Prahy na podzimní termíny

od 1 552

O této nabídce

Dopřejte si teplou kávu s vynikajícím výhledem na ikonickou Eiffelovku. Letenky do Paříže z Prahy nabízí aerolinka Vueling, a to na letiště Orly (ORY). Ulovíte je od 1 552 Kč na termíny po celý listopad a první polovinu prosince. Užijte si krásy Paříže například v termínu od 14. do 21. listopadu, kdy využijete i státní svátek. 

V ceně nejlevnější letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 38 € v jednom směru a odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na příplatek 33 € za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do romantické Paříže během podzimu

Paříž za hubičku? Oh là là! Je jedno, jestli tam letíte poprvé, nebo jste v Paříži strávili půlku života, tahle francouzská metropole je prostě srdeční záležitost. Umění, kavárny, mosty, věže, dámy v baretech (très chic!), klid zahrad i ruch velkoměsta, croissanty, vůně růží, šampaňské, romantické procházky a ten úchvatný Notre Dame… Musíme pokračovat? Francouzi vědí, jak žít, tak to zkuste taky a poobědvejte na Montmartru, navštivte moderní ​Centre Pompidou a nezapomenutelný západ slunce sledujte shora z Eiffelovky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Nejen do Paříže se podíváte zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 552 Kč
Do Paříže z Prahy na podzimní termíny


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)