Do Osla z Krakova na prodloužený víkend
13.7.2023

Do Osla z Krakova na prodloužený víkend

430

O této nabídce

Hlavní město Norska nadchne nejen milovníky architektury. Zaleťte si na prodloužený víkend do Osla (OSL) z Krakova na křídlech aerolinky Wizz Air. Členové Wizz Discount Clubu uloví letenku za skvělých 430 Kč, ostatní pak za 848 Kč. Pokud cestujete ve dvou, doporučujeme zakoupení členství ve WDC, neboť se vám vyplatí již při první zpáteční cestě. Letenky za tuto cenu jsou k dispozici od konce srpna do října na všechny víkendy. Co třeba odlet 1. a návrat 4. září?

U nejlevnějšího tarifu růžového dopravce máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si zakoupíte v rámci služby Priority od 1 111 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 1 760 Kč.

Prodloužený víkend v norské metropoli

Norsko kromě panenské přírody nabízí i kulturu, bohatou historii a výtečné jídlo. Oslo uchvátí každého milovníka moderní architektury. Mezitím co slavná opera v australském Sydney napodobuje mořské vlny, ta norská připomíná ledovou kru, potápějící se do studených vod okolního fjordu. Zajděte si dovnitř na operní představení nebo se celý večer dívejte na umění baletu. Vigelandův park je posetý jedinečnými sochami ze žuly a bronzu, znázorňujícími mozaiku lidských osudů. Mathallen vám dá ochutnat tradiční norskou kuchyni a v Holmenkollenu se zase tyčí vysoko do vzduchu slavný skokanský můstek a jeho lyžařské muzeum.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Cestovat do Norska lze již zcela bez omezení. Aktuální informace naleznete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Náhled letenky z Krakova do Osla za 430 Kč
Do Osla z Krakova na prodloužený víkend

Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)