Do norských fjordů aneb Stavanger z Katowic a Krakova
21.2.2022

Do norských fjordů aneb Stavanger z Katowic a Krakova

656

O této nabídce

Tentokráte tu máme nabídku levných letenek primárně pro obyvatele Moravskoslezského kraje. V rezervačním systému růžového dopravce Wizz Airu můžete ulovit za atraktivní částky jarní letenky do jižního Norska. Vaší cílovou destinací se stane město Stavanger ležící nedaleko ikonické vyhlídky Preikestolen. Zpáteční letenky při odletech z Katowic nebo Krakova ulovíte za stokorunové částky, přičemž ceny nejlevnějších letenek začínají na 656 Kč. Poskládat si můžete jen krátký výlet na prodloužený víkend nebo klidně delší pobyt.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Cestování do Norska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kvůli odletu z Polska ale bude nutné splnit také tamější podmínky vstupu, neboť na pozemní tranzit se žádná výjimka nevztahuje. Před cestou je proto třeba disponovat jedním z následujících dokladů bezinfekčnosti: doklad o očkování / prodělané nemoci nebo negativní test (AG či PCR ne starší 48 hodin).

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí těmito novými pravidly. Za účelem jejich splnění a také splnění podmínek vstupu na území Polska bude před návratem domů nutné doložit jeden z následujících dokladů bezinfekčnosti: doklad o očkování / prodělané nemoci nebo negativní test (AG či PCR ne starší 48 hodin). Nezapomeňte také na český i polský formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání norské přírody bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmu jsou v Norsku, stejně jako ceny většiny služeb, bohužel poměrně drahé. Je třeba počítat s částkami kolem 1 400 Kč / den.

Náhled letenky z Krakova do Stavangeru za 656 Kč

Do norských fjordů aneb Stavanger z Katowic a Krakova


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Krakov (KRK)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)