Do Karibiku na Kubu: zpáteční letenky z Berlína do Havany
29.4.2024

Do Karibiku na Kubu: zpáteční letenky z Berlína do Havany

11 287

O této nabídce

Pěkná možnost k cestě do Karibiku se objevila v rezervačním systému francouzské aerolinky Air France. Zpáteční letenky z nedalekého Berlína (BER) do Havany (HAV) ulovíš za moc sympatickou cenu 11 287 Kč. Základní tarif „Economy Light“ obsahuje přepravu klasického velkého příručáku + malé osobní věc. Routing tě povede přes Paříž (CDG), kde tě v obou směrech čeká jeden pohodový přestup. A co termíny? Ty jsou tentokráte dostupné od května do začátku července. Tradičně sesumírované je najdeš v našem přehledném kalendáři.

Veškeré informace o letišti v Havaně (HAV), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

Text k destinaci

Že zlaté časy kubánské Havany jsou už dávno pryč? Možná. Pod vrstvou bídy ale i teď, a doufejme, že navždy, schovává svou jedinečnost. Zalité vůní ručně balených doutníků, pokryté barevnou fasádou tam v úzkých uličkách kontrastují nádherné koloniální domy s těmi oprýskanými a zchátralými. Z některých balkónů visí rozkvetlé květináče, jiné už jsou jen divoce porostlé trávou. Do toho se po silnicích i hliněných cestách líně valí nablyštěné automobily z 50. let a ve městě jakoby se zastavil čas. Lidé jsou i přes jejich nelehké pozadí neskutečně usměvaví a přímořská promenáda Malecón je symbolem svobody a místem, kde se potkává celý svět.

Náhled letenky z Berlína do Havany za 11 287 Kč

Do Karibiku na Kubu: zpáteční letenky z Berlína do Havany


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)