Do jižního Vietnamu z Prahy a Vídně
4.2.2020

Do jižního Vietnamu z Prahy a Vídně

11 368

O této nabídce

Lidově řečeno vám „bouchly“ plány na dovolenou ve Vietnamu kvůli aktuální situaci v Číně a rušení leteckých spojů s přestupy v nejlidnatější zemi na světě? Anebo se na výlet do Vietnamu během jarních měsíců teprve chystáte? Pak by vás mohla zaujmout nabídka letenek do Vietnamu z Prahy a Vídně v podání Qatar Airways či Turkish Airlines. Z Prahy se do jižního Vietnamu můžete vydat na palubě nejlépe hodnocené aerolinky roku 2019, přičemž ceny začínají na 12 477 Kč. Pokud máte blíže letiště ve Vídni, využijte možnosti letět do jižního Vietnamu na palubě tureckých aerolinek.  V tomto případě jsou letenky levnější a vyjdou vás na 11 368 Kč. V obou dvou případech se lze těšit na kvalitní palubní servis, jeden rychlý přestup v každém směru a velké zapsané zavazadlo v základní ceně.

Vydáváte se ochutnat Jižní Vietnam? Připravte se na mimořádné delikatesy, nejen na talíři. V sedle plechových koní si vychutnejte 160 km úchvatné přírody a zážitků po Hai Van Pass kolem Sloního vodopádu, slavného 21 km dlouhého Průsmyku mořských proudů Hai Van, nádherné pláže v Da Nang a na Mramorové hoře navštivte jeskyň se soškami Buddhy. Nebo raději slaníte vodopády, skočíte šipku do jezer a odřete si zadky v přírodních tobogánech v Dalatu, potopíte se za super ceny v Nha Trang a „zastanujete“ na pláži v Mui Ne? Ideální bude vietnamské tapas – od každého, co jih této země nabízí, si ukousněte pořádný kus!

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla:
  • Qatar Airways: 1 ks odbaveného á 30 kg + příruční
  • Turkish Airlines:  1 ks odbaveného s limitem 30 kg + příruční
 • Dostupnost:
  • Qatar Airways z Prahy: únor – duben 2020
  • Turkish Airlines z Vídně: únor – červen 2020
 • Termíny:

Ubytování

Jihovýchodní Asie se z hlediska nákladů na ubytování řadí mezi ty levnější destinace. Širokou nabídku bydla hledejte na Bookingu a Agodě. My bychom si po příletu do Ho Či Minova Města bookli tento jednoduchý Marie-Line Hotel v centru Saigonu za 208 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento populární My Anh 120 Hotel za 293 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud Váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopustíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online na této stránce. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně Vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten Vám umožní tisk víza.

Více jsme o vízech do Vietnamu napsali v tomto článku.

 

Náhled letenky z Prahy do Ho Či Minova Města za 12 477 Kč

Do jižního Vietnamu z Prahy a Vídně

Náhled letenky z Vídně do Ho Či Minova města za 11 368 Kč

Do jižního Vietnamu z Prahy a Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Qatar Airways

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)