Do jarního Londýna z Brna na prodloužené víkendy
2.5.2023

Do jarního Londýna z Brna na prodloužené víkendy

od 917

O této nabídce

Ryanair dnes potěší i cestovatele z Moravy, kteří mají spadeno na Velkou Británii. U této nízkonákladovky ulovíte zpáteční letenky do Londýna z Brna za pár stovek. Například v termínu od 10. do 13. května vyjde zpáteční letenka na 917 Kč a další termíny pořídíte jen o trochu dráž. Termínů je k mání víc než dost po celý květen a červen, udělejte si tedy jarní návštěvu této metropole. Co třeba na prodloužený víkend?

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší príručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si zakoupíte v rámci služby priority od 140 Kč v jednom směru a cena za odbavené zavazadlo do 10 kg začíná na 470 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Spojeného Království

Do Spojeného Království již nepotřebujete testy, certifikáty ani formuláře. Aktuální informace naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Prodloužený víkend v Londýně

Londýn je jako město z pohádek, ve kterém si opravdu každý najde to své. Jděte po stopách královské rodiny a navštivte Buckinghamský palác a velkolepý Tower. Přejděte nad Temží přes zvedací most Tower Bridge a vyfoťte se u Westminsterského paláce a jeho slavného Big Benu. Pokud jste milovníci umění, určitě nesmíte vynechat Národní galerii ani moderní Tate. Máte radši vědu a historii? Omrkněte vzácné exponáty Britského muzea, vstupné je free. Večerní zábavu nechte na Shakespearovi v divadle Globe, zajděte na pintu pořádného anglického “ejlu” nebo se ponořte do víru londýnského nočního života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Brna do Londýna za 917 Kč
Do jarního Londýna z Brna na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Londýn Stansted (STN)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)