Do Japonska: Tokio z Mnichova nebo Vídně
7.11.2022

Do Japonska: Tokio z Mnichova nebo Vídně

14 877

O této nabídce

Japonsko se konečně v říjnu otevřelo i pro individuální cestovatele. Po více než dvou letech tak můžete vyrazit do „Země vycházejícího slunce“ po vlastní ose (bez organizovaného zájezdu i nutnosti žádat o turistická víza). Ceny letenek se ale bohužel dlouhodobě drží ve velmi vysokých cenových hladinách (kolem 20 tisíc Kč). Současnou optikou se proto velmi výhodně jeví aktuální nabídka letecké společnosti Etihad Airways. U ní momentálně pořídíte zpáteční letenky z Mnichova nebo Vídně do Tokia od 14 877 Kč.

O něco levněji vyjdou odlety z Mnichova. Levné letenky jsou dostupné v termínech od ledna do března 2023 a všechny termíny naleznete sesumírované v našich kalendářích níže. Cestou do Japonska i zpět vás bude čekat jeden pohodlný přestup v Abú Dhabí, který si lze protáhnout i na několik dní. Základní tarif „Value“ obsahuje i přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

Od 11. října 2022 je opět možné do Japonska vyrazit „na vlastní pěst“. Potřebovat k tomu budete doklad bezinfekčnosti (očkovací certifikát nebo negativní PCR test) a vyplněný příjezdový formulář. Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Konečně do Japonska

Japonsko je tak moc jiné než zbytek světa, až z toho mrazí po zádech. Čtveřice ostrovů Hokkaidó, Honšú, Šikoku a Kjúšú vám svou odlišnost ukáží. Podívejte se na nejposvátnější ze všech hor Fudži, na rozkvétající sakury, které ji obklopují. Navštivte sněžné opice koupající se v termálních pramenech v Jigokudaki Yaenkon. Kochejte se zářivě bílým hradem Himedži a červenými branami svatyně Fushimi Inari. Japonské sushi a sashimi ochutnejte v Tokiu na Cukidži, největší rybí tržnici světa. Okuste také takoyaki, kuličky smaženého těsta s chobotnicí, zvenku křupavé, uvnitř vláčné. Poznejte zemi vycházejícího slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Tokia za 14 877 Kč

Do Japonska: Tokio z Mnichova nebo Vídně


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)