Do Irska z Norimberku během letních prázdnin
16.3.2023

Do Irska z Norimberku během letních prázdnin

1 175

O této nabídce

Irsko nadchne každého milovníka přírody, obzvlášť v létě, kdy se můžete těšit tomu nejlepšímu počasí. Levné letenky do Irska z Norimberku nyní pořídíte u Ryanairu po celé letní prázdniny i během podzimních měsíců. Ceny začínají na 1 175 Kč, a to například v termínu od 22. do 29. srpna. V Irsku můžete strávit týden a vyrazit prozkoumávat jeho nádhernou přírodu, nebo si zaleťte jen na otočku za poznávačkou Dublinu – na své si přijde každý.

V ceně letenky je zahrnuto příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Za větší kabinové zavazadlo s max. rozměry 55 × 40 × 20 cm si připlatíte od 360 Kč za jeden směr a příplatek za odbavené zavazadlo s váhou do 20 kg vás vyjde od 732 Kč v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Irska

Při cestování do Irska již nepotřebujete očkování, test ani formulář –  do této destinace můžete jako dřív. Aktuální opatření a informace naleznete na naší stránce „Koronavirus v Irsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Kouzelné Irsko vás nadchne

Irsko poseté ovcemi a starými zříceninami dává na odiv svou krajinu jak kdyby z románu červené knihovny. Jeho majestátní útesy strmě klesají do třpytivého moře a příboj svou silou učí respektu k všemocné přírodě. Vydejte se poznávat krásy smaragdového ostrova, staňte nad dvousetmetrovou propastí Moherských útesů a kochejte se nádherným okolím hrabství Kerry. Giant’s Causeway neboli Obrův chodník na samém severu ostrova byl podle legendy kdysi vystavěn irským obrem jakožto cesta až do dalekého Skotska. Žádná loď totiž nebyla tak veliká, aby ho přes moře převezla ke skotskému obrovi, se kterým se chtěl utkat. Zůstala tam po nich úchvatná scenérie čedičových sloupců, která nepochybně stojí za návštěvu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pro poznávačku Irska se vám bude hodit pronajaté auto, které si můžete snadno zarezervovat přes naši autopůjčovnu. Půjčení na týden v srpnu vás vyjde od 9 886 Kč.

Náhled letenky z Norimberku do Dublinu za 1 175 Kč
Do Irska z Norimberku během letních prázdnin

Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)