Do Indie: jarní letenky z Ostravy do Dillí s LOTem
16.3.2023

Do Indie: jarní letenky z Ostravy do Dillí s LOTem

12 647

O této nabídce

Díky leteckému spojení z Ostravy do Varšavy se z Moravskoslezského kraje můžete pohodlně vydat na výlety také za hranice evropského kontinentu. V nabídce polského národního dopravce LOT ulovíte levné letenky do téměř nejlidnatější země na světě, do Indie! Zpáteční letenky z Ostravy do hlavního města, Nového Dillí, pořídíte za 12 647 Kč. Letenky jsou dostupné v jarních termínech od dubna do června a jejich kompletní přehled snadno naleznete v našem kalendáři.

Cestou do Indie vás čeká jeden klidný přestup ve Varšavě (WAW). Základní tarif „Economy Saver“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla. Pokud se bez odbaveného zavazadla neobejdete, zakupte letenky ve vyšším tarifu „Economy Standard“. Příplatek vyjde na cca 1 200 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indie

Cestování do Indie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Indii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky do Indie

Až poprvé uvidíte bílé stěny půvabného Tádž Mahalu zrcadlící se na hladině okolních jezírek, ať už s kýčem hraničí sebevíc, zamilujete se. Přesto jsou jen malou perlou rozlehlé a různorodé Indie. Tak otevřete svá srdce bohatství i chudobě, pestrým barvám i špíně. Indie je zkrátka plná kontrastů a odlišností, tak ji tak i přijměte. Vydejte se po Zlatém trojúhelníku za nejslavnějšími skvosty, za městem Džajpur celým natřeným narůžovo, na hřbetech slonů vystoupejte k pevnosti Ambér. Navštivte i místa méně známá, jako modrý Džódpur na okraji Thárské pouště, přičichněte k vůni tržiště v Puškaru, kochejte se barvami jeho korálků a sárí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ostravy do Dillí za 12 647 Kč

Do Indie: jarní letenky z Ostravy do Dillí s LOTem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)