Do Gruzie: letní Kutaisi z Katovic či Krakova
23.6.2023

Do Gruzie: letní Kutaisi z Katovic či Krakova

800

O této nabídce

Levné letenky do Gruzie snadno ulovíte v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z blízkých polských letišť, Katovic a Krakova, do druhého největšího města v Gruzii, Kutaisi, pořídíte za ceny od 800 Kč (tradičně ty nejlevnější letenky seženou členové WDC, ostatní cestovatelé si musí pár stokorun připlatit). K dispozici je pestré množství termínů v druhé polovině letošního léta. Linka je Katovic (KTW) je v provozu úterky, středy, čtvrtky, soboty a neděle. Spojení mezi Krakovem (KRK) a Kutaisi poté dopravce nabízí v úterý, čtvrtek a sobotu.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Veškeré informace o letiště Kutaisi (KUT), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města a dalších gruzínských destinací, naleznete v našem novém průvodci.

Kutaisi jako vstupní brána do Gruzie

Kutaisi je bývalé královské město dávné Západogruzínské říše. Pyšní se ruinami hradu z 5. století a až pohádkově vypadající katedrálou Bagrati. Kutaisi je ale především branou do úchvatné gruzínské přírody, tak se vydejte na toulky po hřebenech Kavkazu, obdivujte z dálky siluetu masivní a dechberoucí hory Elbrus. Poznejte poklady podzemí v Prométheově jeskyni, nebo svá těla smočte v klidu Černého moře u přístavního města Batumi. Pohostinnost místních vás úplně zahřeje na srdci, rádi vás pozvou domů a pohostí jak královskou výsost, aniž by za to něco čekali. Odměňte se alespoň širokým úsměvem, ten gruzínce beztak nejvíce potěší.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Cestování do Gruzie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Náhled letenky z Katovic do Kutaisi a  návratem do Krakova za 800 Kč

Do Gruzie: letní Kutaisi z Katovic či Krakova


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Kutaisi (KUT)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)