Do chorvatského Zadaru z Prahy
19.5.2023

Do chorvatského Zadaru z Prahy

od 1 338

O této nabídce

Ukončete letní sezónu na plážích Jadranu a dlouhé hodiny v autě vyměňte za chvilku letu. U aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky do chorvatského Zadaru z Prahy. Cena letenek začíná na 1 338 Kč a za tuto cenu si užijete Chorvatsko v termínu od 12. do 21. září. O pár korun dráž pořídíte spoustu termínů po celé září, vydejte se tedy na posezónní válečku na pláži.

V ceně letenky u Ryanairu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Za větší příručák si budete muset připlatit od 331 Kč v jednom směru (v rámci služby Priority). Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 319 Kč za jeden směr.

Jak se dostat z letiště do centra a další informace naleznete v našem super novém průvodci letištěm Zadar.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Chorvatska

Pro vstup do Chorvatska se nemusíte prokazovat negativním testem, očkovacím certifikátem, ani vstupním formulářem. Cesty jsou tedy zcela bez omezení a více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Oblíbený Zadar a jeho okolí

Co by udělal Karel May, kdyby věděl, že se jeho indiánky místo v Americe točily v Chorvatsku? Propadl by kouzlu Plitvických jezer stejně jako vy, až se sem po návštěvě rušného Zadaru vydáte relaxovat. Nenechte se odradit větším počtem turistů během sezóny, ani nálety krvežíznivých komárů, které hravě otrávíte repelentem. Nevynechejte žádné ze 16 úchvatných krasových jezer se šestnácti nejrůznějšími odstíny modré a zelené. Svezte se parníkem po Kozjaku – nejhlubším a největším z nich. Osvěžte se pod nejkrásnějšími ze 140 vodopádů – 49 m padajícími Sastavci a pozor, v okolních lesích je rušno – místo kojotů se tu prohánějí medvědi i vlci!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 1 338 Kč
Do chorvatského Zadaru z Prahy

Bude se hodit

Letiště Zadar (ZAD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)