Do chorvatského Splitu z Vídně během léta
19.4.2024

Do chorvatského Splitu z Vídně během léta

od 933

O této nabídce

Naplánujte si letní dovolenou na březích Jadranu v oblíbeném Chorvatsku. Na lince do Splitu z Vídně kraluje levným letenkám tradičně aerolinka Wizz Air, která nyní nabízí na termíny po celé léto od 933 Kč. Za tuto cenu pořídíte například odlet 10. a návrat 17. července, další termíny jsou dostupné od konce června do září, včetně letních prázdnin. Tak vzhůru za opalovačkou a relaxem do slunečného Chorvatska.

Opět u růžového dopravce platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si nepatrně připlatí. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 906 Kč za směr. Odbavený bágl do 10 kg vás vyjde na příplatek od 1 009 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Letní dovolená v Chorvatsku

Dovolená na Splitu spojuje válení na pláži s výlety za kulturou a památkami, díky tyrkysovým vodám Jadranského moře a historií psanou starověkými Římany je tak ideální letní destinací. Navštivte Diokleciánův palác, úchvatnou stavbu podpíranou mramorovými sloupy a lemovanou klenutými branami. Vystupte ke krásným výhledům na zvonici katedrály sv. Domnia. Plujte lodí na okolní ostrovy, Brač je porostlý olivovými háji a jeho pláž Zlatni rat zdobí pohlednice. O něco menší ostrov Šolta dýchá laskavostí a klidem, místní med slaďoučké chuti vám zalepí pusu ve spokojeném úsměvu. Hvar se zas pyšní nádhernými zátokami a voní rozmarýnem a levandulemi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud chcete prozkoumat okolí Splitu, vhod vám jistě přijde půjčená kára. Perfektní auto najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 909 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Splitu za 933 Kč
Do chorvatského Splitu z Vídně během léta

Bude se hodit

Letiště Split (SPU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)