Do Budapešti z Prahy po celý červen
15.5.2023

Do Budapešti z Prahy po celý červen

od 978

O této nabídce

Skvělé podmínky k jednodennímu i delšímu úprku z Česka si připravila aerolinka Ryanair. Ta nabízí zpáteční letenky do Budapešti z Prahy od 978 Kč. Za tuto cenu se podíváte do hlavního města Maďarska například od 13. do 14. června. Termínů je dostatek po celý červen, stačí si vybrat dle svého gusta. Prozkoumejte tuto krásnou evropskou metropoli, která vás zcela nadchne.

Na palubu Ryanairu si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm, které je na krátký výlet do Maďarska naprosto dostačující. Náročnější cestovatelé si přikoupí větší příručák v rámci služby Priority od 342 Kč v jednom směru a za odbavené zavazadlo do 10 kg si připravte od 424 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Maďarska

Do Maďarska se nemusíte prokazovat certifikáty, testy ani vstupním formulářem. Více informací a aktuální opatření naleznete v našem článku „Koronavirus v Maďarsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Budapešť – to nejlepší z Prahy a Vídně zároveň

S kouzlem naší matičky Prahy, architekturou Vídně, a přesto tak odlišná. Taková je maďarská metropole Budapešť, „perla Dunaje“. Projíždí jí nejstarší metro evropského kontinentu a celé město je pak přehlídkou krásné architektury, od té z dob Římanů, přes úchvatné baroko, až po neoklasicistní stavby. Navštivte budínský Hradní vrch, žasněte nad monumentální budovou parlamentu a bazilikou svatého Štěpána. Budapešť byla vystavěna na „bublajícím podloží“ a oplývá tak bohatstvím termálních pramenů a nádherně zdobených lázní. Smočte svá těla v uvolňujících vodách koupele Rudas nebo novogotických Széchenyi. Nezapomeňte ochutnat výbornou maďarskou kuchyni a sladké, dezertní víno králů z vinařské oblasti Tokaj.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 978 Kč
Do Budapešti z Prahy po celý červen

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)