Do barevné Barcelony z Vídně za hubičku
2.8.2023

Do barevné Barcelony z Vídně za hubičku

od 669

O této nabídce

Barcelona – temperamentní, dechberoucí a rozhodně vás nadchne. Zaleťte si do Barcelony z Vídně na křídlech Wizz Airu doslova za hubičku. Zpáteční letenky totiž pořídíte od 669 Kč! O termíny za skvělou cenu není nouze, jelikož jsou k mání po celé září a říjen, a to na týden, více dní, či prodloužené víkendy. Prozkoumejte architektonické skvosty Antonia Gaudího například v termínu od 18. do 25. října. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu přímo u aerolinky. Pokud letíte alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence.

Na palubu Wizz Airu si zdarma vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm si přikoupíte v rámci služby Priority od 928 Kč/směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 715 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Do Barcelony se budete rádi vracet

Barevná a pohádková, taková je Barcelona. Mezi fantastickými budovami Antonia Gaudího si budete připadat jako Alenka v říši divů, velkolepá Sagrada Familia ještě ani není dostavěná a už stojí za to. Park Guell vám otevře nádherný výhled na celé město, tak se zastavte na piknik. Tu živou a pulsující Barcelonu pak najdete na La Ramble, bulváru lemovaném stromy, záplavou květin a pouliční hudby. Zlatavé městské pláže omývané Středozemním mořem vám nabídnou osvěžující koupel, tolik vítanou pod spalujícím španělským sluncem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně do Barcelony za 669 Kč
Do barevné Barcelony z Vídně za hubičku

Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)