Do Andalusie: španělská Sevilla z Vídně
2.2.2022

Do Andalusie: španělská Sevilla z Vídně

786

O této nabídce

V rezervačním systému aerolinky Ryanair tradičně ulovíte levné letenky do Andalusie. Tentokráte ovšem nepoukazujeme na levné letenky do Malagy, nýbrž na zajímavou nabídku letenek do Sevilly. Zpáteční letenky z Vídně do tohoto krásného historického města pořídíte na dostatek termínů (týdenní pobyty čtvrtek – čtvrtek) během února a března za ceny od 786 Kč.

Dopravce na trase létá 2× týdně, vždy čtvrtky a neděle. Nedělní „návratové“ rotace jsou však s oproti těm čtvrtečním poměrně dražší, a proto v případě zamýšlení výletu na pouhý prodloužený víkend bude nutné počítat s příplatkem ve výši cca jedné tisícovky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Pronájem menšího vozu v příkladovém termínu vyjde na cca 350 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně do Sevilly za 786 Kč

Do Andalusie: španělská Sevilla z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)