Do Amsterdamu z Prahy během září a října
12.4.2024

Do Amsterdamu z Prahy během září a října

od 2 155

O této nabídce

V Římě i Paříži už jste byli a hledáte další evropskou destinaci, kam se na pár dní podívat? Dejte šanci hlavnímu městu Nizozemska. Zpáteční letenky do Amsterdamu z Prahy ulovíte nejlevněji u britské aerolinky easyJet. Termíny během září a října pořídíte od 2 155 Kč, a to i na prodloužené víkendy. Jako příkladový termín pro vás máme odlet 10. a návrat 13. října.

V ceně letenky u easyJetu máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 704 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na 755 Kč za let.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Amsterdam si vás získá

Potřebujete dobít baterky? Předepište si Amsterdam! Vlije vám do žil tolik energie, že vaše duše vydrží ve stavu blaženosti dlouhé týdny. Všechno tu lze konzumovat v nadměrných dávkách s příjemnými vedlejšími účinky – umění – návštěvou Rembrandtova domu, Rijksmuzea a muzea Vincenta van Gogha, jídla a pití – super hustými polévkami, sýry rozplývajícími se na jazyku, dokonalýma holandskýma hranolkama i místním pšeničným pivem. Dobrodružství – plavbou po grachtech, jimiž je město protkané, noční návštěvou Red District – uliček lásky s atmosférou, která nemá ve světě obdoby. Očichávání tulipánů, jízdu na kole, odpočinek mezi papoušky ve Vondelparku… a žádný strach, předávkování nehrozí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 2 155 Kč

Do Amsterdamu z Prahy během září a října


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)