Do Alicante na prodloužený víkend – lednové letenky z Vídně
23.12.2021

Do Alicante na prodloužený víkend – lednové letenky z Vídně

469

O této nabídce

Vyrazte na lednový výlet na španělské pobřeží Středozemního moře. Zpáteční letenky z Vídně do Alicante ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za ceny začínají na 469 Kč. V druhé polovině ledna je na výběr množství levných termínů a díky třem týdenním rotacím na trase si vybere každý.  Ať si již do Alicante zaletíte na prodloužený víkend (od soboty do úterý), jen na rychlou otočku (čtvrtek – sobota) nebo na více dnů, chybu rozhodně neuděláte.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko momentálně spadá do červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na otočku do Alicante

Alicante je prosluněnou dovolenkovou destinací s průzračným mořem a množstvím historických památek. Pláže Costa Blancy neboli bílého pobřeží jsou dlouhé jak letní dny a do svítání se táhnoucí večírky. Relaxujte na lehátku, konečně si přečtěte tu knížku, kterou už tak dlouho odkládáte, že nemáte čas. Vychutnávejte si lahodné tapas, opíjejte se sangríou, osvojte si španělský životní styl. Nikam nespěchejte! Zajeďte si na výlet do úchvatných palmových hájů Elche a nevynechejte Santa Barbaru – středověký hrad v samém srdci města, který je báječný jak sám o sobě, tak při pohledu z něj dolů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Alicante za 469 Kč

Do Alicante na prodloužený víkend – lednové letenky z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)