Další várka levných letenek z Prahy do Benátek
7.11.2021

Další várka levných letenek z Prahy do Benátek

518

O této nabídce

S další várkou levných letenek z Prahy do Benátek přichází aerolinka Ryanair. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Benátek za 518 Kč pořídíte na prodloužené víkendy v termínech 3. – 5. prosince a 14. – 16. ledna. Zajímavě ale vyjdou i další kombinace během takřka celého prosince a první poloviny ledna, kdy se cena zpátečních letenek pohybuje kolem jedné tisícikoruny. Jedná se takřka o ideální prodloužené víkendy – odlet z Prahy v pátek ráno a návrat z Benátek v neděli večer.

PS: Za lákavou cenu se můžete do Benátek vypravit také na oslavy příchodu Nového roku. Letenky v termínu od 31. prosince do 2. ledna ulovíte za 1 360 Kč. V tomto exponovaném termínu je ale třeba počítat s vyšší cenou ubytování.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Ubytujte se v tomto čtyřhvězdovém Hotelu Bisanzio se snídaní v ceně za 1 160 Kč/os./noc. Ekonomičtější variantou bude tato Casa Caburlotto za 575 Kč/os./ opět se snídaní v ceně.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 518 Kč

Další várka levných letenek z Prahy do Benátek


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)