Curacao z Prahy v hlavní sezoně se zastávkou v Torontu
13.8.2020

Curacao z Prahy v hlavní sezoně se zastávkou v Torontu

13 097

O této nabídce

Vydejte se do tropického ráje Karibiku. Zpáteční letenky z Prahy, s aerolinkou Air Canada, na nizozemský ostrov Curacao můžete pořídit již za 13 097 Kč. V našem kalendáři naleznete spoustu dostupných termínů od ledna do června 2021. Doslova tak můžete uletět do teplých krajů před zimou a jarními mlhami. Cestou do Karibiku vás čeká téměř denní přestup v Torontu, který můžete strávit buď prohlídkou města nebo si naplánovat výlet k Niagarským vodopádům.

Ostrov Curacao sice zatím není turistům plně otevřen, nicméně, vaše dovolená se uskuteční minimálně za půl roku, kdy už může být situace úplně jiná. Kanada také není zatím turistům volně přístupná, avšak pokud máte navazující let na jedné letence (což v tomto případě ano), máte přestup normálně umožněn, jako tomu bylo před koronavirovou pandemií.

Proč navštívit Curacao?

Hořká chuť pomerančů, nasládle vonící slupky ovoce laraha, nebeská modř omamného likéru Curaçao. Stejnojmenný ostrov je porostlý tisíci stromů larahy a leží v Karibském moři. Je lemován nekončícími plážemi a jejich jemňoulinkým sněhobílým pískem, pod hladinou průzračných vod se rozprostírá barevná říše divů. Curaçao patří Nizozemskému království a proto je nejen jeho architektura a kultura ovlivněna evropským smýšlením. Přístavní město Willemstad se pyšní domky v barvách jak z kaleidoskopu, ulice zaplavují nekonečné oslavy, karnevaly a tóny živé hudby. Tak ochutnejte modrý ostrov!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

S rezervací střechy nad hlavou nijak nechvátejte. Až nadejde vhodná doba, můžete se spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. 

Víza

Kvůli přestupu v Kanadě si budete muset před cestou opatřit elektronickou registraci eTA. Jednoduchý návod, jak si ji vyklikat během pár minut naleznete u nás na webu. Samotná registrace vás vyjde na 7 CAD.

Autopůjčovna

Na ostrově se téměř neobejdete bez vlastního auta. Přehled všech dostupných nabídek aut naleznete klasicky v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy na Curacao za 13 097 Kč

Curacao z Prahy v hlavní sezoně se zastávkou v Torontu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Air Canada

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)