Čína: historické město Si-an přímým letem z Budapešti
29.5.2024

Čína: historické město Si-an přímým letem z Budapešti

10 530

O této nabídce

Největší maďarské letiště od června získá nové přímé spojení do Číny a ty na této lince právě teď ulovíš letenky za skvělou cenu. Historické město Si-an, v jehož blízkosti se nachází například terakotová armáda,  je dostupné přímým letem z Budapešti díky aerolince Shanghai Airlines. Zpáteční letenky tě vyjdou na 10 530 Kč a návštěvu Číny si můžeš zpestřit open-jaw letenkami za 12 136 Kč, kdy se budeš vracet ze Šanghaje (opět přímým letem). Termíny jsou k mání od srpna do listopadu letošního roku, tak je využij například od 7. do 14. září. 

V ceně máš rovnou i odbavený bágl do 23 kg. Na palubu si smíš vzít klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Těšit se můžeš také na teplé občerstvení a širokou nabídku nápojů.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Za zážitky a památkami do Číny

Země odlišností ležící daleko na východě, obývaná jednou z nejstarších civilizací světa, ukrývá neskutečné kulturní dědictví a dechberoucí přírodní krásy. Tak otevři své srdce jiným zvyklostem a obyčejům a vydej se za poznáním Zakázaného města na náměstí Nebeského klidu, Duhových hor neuvěřitelných barev a odstínů i hor Tianzi, připomínající ty na Pandoře z Avataru. Stůj v úžasu před monumentálními vodopády Detian, schované mezi listy bambusu hledej rozkošné pandy. Projdi se po proslulé Velké čínské zdi, jedné z nejvýznamnějších památek celého lidstva. Ztrať se v chaotické džungli mrakodrapů spěchajících metropolí a ochutnej autentickou čínskou kuchyni, ostrou, odlišnou a vonící dálkami.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Číny

Pro pobyt v Číně budeš potřebovat platné vízum, které si vyřídíš na Velvyslanectví ČLR v Praze. Další informace najdeš na naší stránce.

Náhled letenky z Budapešti do Si-anu za 10 530 Kč
Čína: historické město Si-an přímým letem z Budapešti

 


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr China)

Let zpátky

Budapešť - Xi An - Xianyang - Budapešť
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)