Chorvatsko: z Prahy do Zadaru v červenci i na podzim
16.6.2021

Chorvatsko: z Prahy do Zadaru v červenci i na podzim

1 528

O této nabídce

Přestože se hlavní turistická sezona již pořádně rozjíždí, stále ještě můžete ulovit levné letenky do Chorvatska. Zpáteční letenky z Prahy do Zadaru pořídíte v termínu od 6. do 13. července u Ryanairu za velmi hezkou cenu 1 642 Kč. Spousta dalších termínů na vás, za lehce nižší ceny, čeká na začátku podzimu (druhá polovina září a říjen).

PS: Pořádnou dávku informací o Chorvatsku najdeš v našem průvodci.

Cestovní podmínky

V případě cesty do Chorvatska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
 • negativní antigenní test ne starší 48 hodin (jsou uznávány antigenní testy z tohoto seznamu);
 • očkovací certifikát (min. 22 dní od první dávky);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech (zároveň pozitivní test musí být starší 11 dnů).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Chorvatska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Záhřebu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Chorvatsko je nově zařazena do oranžové kategorie, což znamená „pouze“ AG test před cestou zpět do ČR. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, není třeba žádných testů.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec – říjen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 6. – 13. 7. za 1 642 Kč
  • 14. – 21. 9. za 1 807 Kč
  • 9. – 16. 10. za 1 528 Kč

Tip na výlet ze Zadaru: Plitvická jezera

Co by udělal Karel May, kdyby věděl, že se jeho indiánky místo v Americe točily v Chorvatsku? Propadl by kouzlu Plitvických jezer stejně jako vy, až se sem po návštěvě rušného Zadaru vydáte relaxovat. Nenechte se odradit větším počtem turistů během sezóny, ani nálety krvežíznivých komárů, které hravě otrávíte repelentem. Nevynechejte žádné ze 16 úchvatných krasových jezer se šestnácti nejrůznějšími odstíny modré a zelené. Svezte se parníkem po Kozjaku – nejhlubším a největším z nich. Osvěžte se pod nejkrásnějšími ze 140 vodopádů – 49 m padajícími Sastavci a pozor, v okolních lesích je rušno – místo kojotů se tu prohánějí medvědi i vlci!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Zadaru nebo kdekoliv jinde v Chorvatsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní auťák na pobřeží Jadranu určitě přijde vhod. Díky němu prozkoumáte nejen blízké okolí Zadaru. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 1 528 Kč

Chorvatsko: z Prahy do Zadaru v červenci i na podzim


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)