Chorvatská Istrie: z Vídně do Puly během června a července
24.4.2023

Chorvatská Istrie: z Vídně do Puly během června a července

od 703

O této nabídce

Istrie je jedním z nejkrásnějších regionů oblíbeného Chorvatska. Nyní ji můžete navštívit letecky díky levným zpátečním letenkám z Vídně do Puly, jejichž cena začíná na 703 Kč. Termíny jsou dostupné po celý červen a červenec, což je ideální období k opalovačce na Jadranu. Příkladovým termínem za tuto cenu je odlet 19. a návrat 26. června, dalším krásným (o trochu dražším) termínem je odlet 3. a návrat 10. července, kdy využijete dva státní svátky.

V ceně máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo (55 × 40 × 20 cm) si přikoupíte od 258 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vyjde od 317 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty do Chorvatska

Pro cesty do Chorvatska se již nemusíte prokazovat očkováním, testy ani formuláři. Aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Puly za 703 Kč
Chorvatská Istrie: z Vídně do Puly během června a července

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)