Cestování do Norska se uvolňuje – letenky z Vídně do Osla
15.7.2020

Cestování do Norska se uvolňuje – letenky z Vídně do Osla

531

O této nabídce

Dnešním dnem, tj. 15. červencem, se otevírají hranice Norského království cestovatelům z vybraných evropských zemí. Česká republika se taktéž na tomto seznamu ocitla, což znamená jediné: čeští občané mohou počínaje dnešním dnem vyrazit na výlet do Norska bez restrikcí (není třeba negativní COVID test, ani karanténa po příjezdu do Norska či návratu do ČR). Seznam bude aktualizován každých 14 dní na základě epidemiologické situace v jednotlivých evropských zemích.

Využijte otevření Norska a vyrazte na dovolenou v krásné norské přírodě díky levným letenkám z Vídně. Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air nabízí zpáteční letenky z vídeňského letiště Schwechat na letiště Gardamoen (hlavní letiště v Oslu) za 531 Kč. Tradičně platí, že na nejlevnější ceny dosáhnou členové věrnostního programu aerolinky Wizz Air Discount Club, nicméně lákavé ceny čekají i na nečleny. Ceny pro ně začínají na 798 Kč za zpáteční letenku.

Vzhůru do Norska

Norsko kromě panenské přírody nabízí i kulturu, bohatou historii a výtečné jídlo. Oslo uchvátí každého milovníka moderní architektury. Mezitím co slavná opera v australském Sydney napodobuje mořské vlny, ta norská připomíná ledovou kru, potápějící se do studených vod okolního fjordu. Zajděte si dovnitř na operní představení nebo se celý večer dívejte na umění baletu. Vigelandův park je posetý jedinečnými sochami ze žuly a bronzu, znázorňujícími mozaiku lidských osudů. Mathallen vám dá ochutnat tradiční norskou kuchyni a v Holmenkollenu se zase tyčí vysoko do vzduchu slavný skokanský můstek a jeho lyžařské muzeum.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 18. – 23. 7. za 1 063 Kč (bez WDC 1 596 Kč)
  • 25. – 29. 8. za 531 Kč (bez WDC 998 Kč)
  • 29. 8. – 5. 9. za 531 Kč (bez WDC 798 Kč)
  • 12. – 19. 9. za 531 Kč (bez WDC 798 Kč)
  • 24. – 29. 9. za 531 Kč (bez WDC 998 Kč)
  • 3. – 10. 10. za 531 Kč (bez WDC 865 Kč)

Ubytování

Vzhledem k tomu, že seznam zemí, z nichž Norsko povoluje příjezdy, se bude aktualizovat každé dva týdny, vybírejte raději ubytování nabízející bezplatnou možnosti storna rezervace. Širokou nabídku naleznete jako vždy na Bookingu, Hotels či AirBnB. Pokud alespoň jeden den zůstanete přímo v Oslu, pak dejte šanci tomuto tříhvězdovému Smarthotelu v centru města za 806 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

V Norsku se bezesporu víc než kde jinde vyplatí vlastní kára (zejména pojedete-li na trip ve skupince či alespoň páru). Díky ní snadno utečete z města do přírody a vytěžíte ze svého výletu maximum. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde na vás čeká široká nabídka možností. V nákladech vás půjčení vlastního auta vyjde cca na 1 000 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně do Osla za 531 Kč

Cestování do Norska se uvolňuje - letenky z Vídně do Osla


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)