Červnové letenky z Vídně na řecký ostrov Mykonos
16.4.2023

Červnové letenky z Vídně na řecký ostrov Mykonos

1 425

O této nabídce

Využijte levných letenek na řecké ostrovy od aerolinky Ryanair. V jejím rezervačním systému aktuálně ulovíte zpáteční letenky z Vídně na řecký ostrov Mykonos od 1 425 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají v termínu do 12. do 19. června. Za ceny kolem 2 tisíc Kč je ale pořídíte na mnoho dalších červnových termínů a dokonce také v první polovině července. Zajímavě vypadá zejména výlet od 5. do 12. července, kdy využijete hned dvojice státních svátků.

Jak se dostat z letiště na řeckém ostrově a další užitečné informace naleznete v našem novém průvodci letištěm Mykonos.

Za slunečními paprsky na Mykonos

Řecký Mykonos, kolébka bájných bohů Apollóna a Artemis, ostrov opálený zlatavými paprsky slunce, leží v azurových vodách Egejského moře. Je jedním z Kykladských ostrovů, pyšní se archeologickými vzácnostmi, písečnými plážemi v barvě slonoviny, tolik tradičními větrnými mlýny, lahodnou kuchyní a bujarým nočním životem. Někteří jej nazývají novou Ibizou, jiní zase řeckým Saint Tropez pravda je ale taková, že Mykonos nelze k žádnému jinému místu přirovnat. Toulejte se klikatými uličkami jeho měst, ztraťte se mezi bíle natřenými fasadámi zdobenými modrými detaily a zapomeňte na čas. Ochutnejte bylinkami dochucené tzatziki, bohatou moussaku nebo čerstvě vylovené mořské plody. Mykonos je místem, kde ve dne pláže zaplňují bronzová těla a od soumraku do svítání se pak žije nočním životem. Tak si dopřejte skleničku Mythose nebo místního vína, a nalaďte se na vlnu nekončící zábavy.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Mykonos za 1 425 Kč

Červnové letenky z Vídně na řecký ostrov Mykonos


Bude se hodit

Letiště Mykonos (JMK)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)