Červnové letenky z Vídně do Jihoafrické republiky
23.5.2023

Červnové letenky z Vídně do Jihoafrické republiky

10 942

O této nabídce

Tradičně levné letenky do Jihoafrické republiky pořídíte v nabídce letecké společnosti Etihad Airways. Zpáteční letenky z Vídně do Johannesburgu za last minute termíny s odletem 31. května nebo 10. června koupíte za 10 972 Kč. Termíny návratů jsou k dispozici během první poloviny šestého kalendářního měsíce. Základní tarif „Sale“ zahrnuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 20 kg. V obou směrech absolvujete jeden přestup ve Spojených arabských emirátech, konkrétně na letišti v Abú Dhabí (AUH).

Náš tip: Okořeňte si návrat z Jihoafrické republiky zastávkou v Perském zálivu. Tarif totiž umožňuje rozdělit zpáteční cestu stopoverem v Abú Dhabí. „Letenky se zastávkou“ hledejte v našme vyhledávači díky funkci „Více měst“ a zpáteční cestu rozdělte jako JNB – AUH & AUH – VIE. V příkladovém termínu s odletem 31. května, letem z Johannesburgu 15. června a návratem do Vídně 17. června vyjdou na 11 482 Kč. >> REZERVUJ ZDE

Na safari do JAR

Zhluboka se nadechněte a nechte se omámit krásami černého kontinentu. Vydejte se do Krugerova národního parku, ryzí africké divočiny, a pozorujte pasoucí se zebry, hrdé žirafy i mohutné slony. Tohle není žádná zoo, žádné klece, jen opravdová, dechberoucí příroda. Lvi i se svou zlatavou hřívou mají v oblibě opalování na vyhřáté silnici a levharty zas můžete pozorovat schované v korunách stromů. Poznejte křovácké Lesotho, zamiřte na jih na sluncem políbené pláže Durbanu nebo za dobrodružstvím do kaňonu Oribi Gorge. Projeďte jeho divoké vody na raftu nebo do něj rovnou skočte po hlavě, jištěni jednou z největších houpaček světa.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jihoafrické republiky

Cestování do Jihoafrické republiky je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznetena naší stránce „Koronavirus ve JAR“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zápůjčka automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět, jsou totiž velké vzdálenosti a dále se vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Krugerově národním parku. Tak se mrkněte na dostupné auťáky do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Vídně do Johannesburgu za 10 972 Kč

Červnové letenky z Vídně do Jihoafrické republiky

Náhled letenky z Vídně do Johannesburgu a stopoverem v Abú Dhabí za 11 482 Kč

Červnové letenky z Vídně do Jihoafrické republiky


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)