Červnové letenky z Prahy na řecký ostrov Skiathos
26.4.2023

Červnové letenky z Prahy na řecký ostrov Skiathos

od 2 113

O této nabídce

Již za necelých šest týdnů zahájí Ryanair provoz na jedné ze svých nových linek z Prahy. V letošní letní sezóně rozšíří svou nabídku přímých letů z Prahy na řecké ostrovy také o Skiathos. Využijte aktuálně příjemně naceněných zpátečních letenek z Prahy na Skiathos, jejichž ceny v červnových termínech začínají na 2 113 Kč. Nejlevnější letenky v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky ulovíte na pěkný prodloužený víkend od 9. do 13. června 2023. Ceny dalších termínů (viz níže) se pohybují v rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč.

Jak se dostat z letiště nebo na sousední ostrovy Skopelos či Alonissos se dočtete v našem novém průvodci „Letiště Skiathos (JSI)“.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

V červnu na Skiathos

Skiathos, jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů Egejského moře, si rychle zamilujete. Podél jižního pobřeží ostrova se táhnou oblázkové i písečné pláže v čele s proslulou Koukounaries – údajně jednou z nejkrásnějších pláží Středomoří, sever ostrova je zase pokrytý borovicovými lesy a kropený historickými kláštery a kostelíky. Bíle natřené domky kaskádovitě poskládané na svazích, zdobené střešními taškami v červeném odstínu, a všechen ten život na jejich slunných terasách jsou třešničkou na dortu. V uličkách a zvlášť na přímořských promenádách naleznete myriádu obchůdků, barů, tavern a restaurací podávajících speciality výborné řecké kuchyně, a na třpytivé vodní hladině pak šňůru jachet pohupujících se do rytmu šumu moře a pronikavého skřeku racků. Skiathos patří k rušnějším řeckým ostrovům a zvlášť po setmění tady můžete očekávat bujarou zábavu, doporučujeme jej proto především těm, kdo hledají kombinaci koupání, nádherné přírody i popíjení a hudby do brzkých ranních hodin.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Skiathos za 2 113 Kč

Červnové letenky z Prahy na řecký ostrov Skiathos


Bude se hodit

Letiště Skiathos (JSI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)