Červnové letenky z Prahy na řecký ostrov Rhodos
22.2.2021

Červnové letenky z Prahy na řecký ostrov Rhodos

1 713

O této nabídce

V rezervačním systému irského nízkonákladového dopravce Ryanair se opět objevily letenky z Prahy do mnoha destinací, a to počínaje příchodem letního letového řádu. Obnoveny by měly být i ryze sezonní linky na řecké ostrovy (Korfu a Rhodos). A právě levné letenky na ostrov Rhodos nám padly do oka. Za příjemné ceny si můžete naplánovat výlet z Prahy na Rhodos především během června, kdy pořídíte zpáteční letenky za ceny nižší dvou tisícovek. Např. v termínu od 13. do 23. června za 1 713 Kč. 

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. března 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatná je jedna změna (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Rhodos nabízí pestré vyžití

Relax, turistika, zábava či romantika a… historie! Všechno dostanete, navštívíte-li Rhodos! Čerpejte zasloužený odpočinek a noční příval divoké zábavy ve Faliraki na jedné z nekonečných zlatých pláží největšího z Dodekanéských ostrovů a neberte tu sílu na pokoření hory Ataviros, které vám nezabere víc než šest hodin. Je to moc? Pak se pusťte raději dolů do údolí Motýlů a vychutnejte si tu nejromantičtější pěti kilometrovou cestu posetou tisícem motýlích křídel. Nechte se na nich přenést do paláce Velmistrů, který je historickou dominantou hlavního města stejně jako Rytířská ulice, jedna z nejzachovalejších středověkých ulic v Evropě. Rhodos – ostrov, jenž vyplní všechny vaše sny!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červen 2021
 • Termíny:
  • 6. – 13. 6. za 1 823 Kč
  • 9. – 16. 6. za 1 955 Kč
  • 13. – 23. 6. za 1 713 Kč
  • 16. – 23. 6. za 1 755 Kč
  • 23. – 30. 6. za 1 949 Kč

Podmínky pro cestování

Řecko momentálně po přijíždějících z ČR požaduje negativní PCR test na COVID-19 (ne starší 72 hodin). Tato povinnosti se nevztahuje na děti mladší 10 let. Dále musí všichni přijíždějící vyplnit tento registrační formulář a po příjezdu setrvat 7 dní v karanténě na místě uvedeném ve formuláři. Aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Řecko se nyní nachází v oranžové kategorii, což znamená před příjezdem do ČR vyplnit registrační formulář a test na COVID-19 s negativním výsledkem. Lze předložit antigenní (ne starší 24 hodin) anebo PCR (ne starší 72 hodin).

Je ovšem téměř 100%, že do léta se tato pravidla ještě změní. Pro Řecko je cestovních ruch velmi důležitým segmentem a restrikce tak z jeho strany budou pravděpodobně mírnější. Dá se očekávat zrušení povinné karantény a výhody pro cestovatele, kteří se prokáží platným očkováním. Odsouhlasení volného cestovního koridoru pro očkované cestovatele je již nyní na spadnutí např. s Izraelem. 

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Rhodos se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do letních měsíců ovšem času dost…

Autopůjčovna

Staňte se flexibilními a prozkoumejte všechna zákoutí ostrova díky vlastnímu autu. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 1 713 Kč

Červnové letenky z Prahy na řecký ostrov Rhodos


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)