Červnové letenky z Prahy na řecký ostrov Mykonos
12.4.2022

Červnové letenky z Prahy na řecký ostrov Mykonos

3 748

O této nabídce

Nová linka letecká společnosti Eurowings z Prahy na ostrov Mykonos konečně přináší první vlaštovku v podobě levných letenek do Řecka během letních měsíců. Aktuálně se jedná o dva „zlevněné“ termíny v první polovině června, přičemž ty nejlevnější letenky z Prahy na Mykonos za 3 748 Kč ulovíte v termínu od 9. do 16. června. Jasně, nejsou to sice ceny jako nabízí nízkonákladoví dopravci u Vídně, ale je třeba mít na paměti, že standardní cena letenek z Prahy na řecké ostrovy se díky monopolu Smartwings na těchto linkách drží nad hranicí 8 tisíc Kč a mnohdy stoupá do ještě závratnějších výšin.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Před cestou do Řecka aktuálně musí všichni cestovatelé disponovat dokladem o očkování / uzdravení nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Mykonos za 3 748 Kč

Červnové letenky z Prahy na řecký ostrov Mykonos


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)